Meie lugu


Vigala Piimatööstuse luguMe kõik teame, et piimatooted on tehtud piimast, koorest ja paljust muust heast. Aga millest on piim tegelikult tehtud? Jah, piim tuleb lehmadelt, aga kui veidi järele mõelda, siis koosneb hea piim päris paljust: tegusatest maaharijatest, säästvast põllumajandusest ja loomulikult õnnelikest lehmadest. Sellepärast seisab ka Vigala Piimatööstus hea selle eest, et Eesti põllumajandus areneks ja et kodumaa lehmad kasvaksid õnnelikult roheluses.

Vigala Piimatööstuse tooted on kõik valmistatud 100% eestimaisest piimast, mis on kogutud Rapla ja Pärnumaa väikefarmeritelt. Nii saame kindlad olla, et piim tuleb asjatundjatelt, kes hindavad puhast keskkonda ja kus kõik
Roosid, Täpid ja Mustid saavad õnnelikult karjamaal vabalt joosta. Jah, kõiki lehmi kutsutakse seal nimepidi…

Lisaks säästva tootmise ja Eesti põllumajanduse toetamisele seisab Vigala Piimatööstus palavalt ka tervisliku toitumise eest. See omakorda tähendab, et me ei ole oma toodetesse peitnud ebatervislikke lisandeid ? me lihtsalt ei vaja neid. Aga kaltsiumi ja valku sisaldavad need kuhjaga… ja seda eriti maitsval kujul!